Hakkımızda

1970 yılında radyo, televizyon ve elektronik cihazlar tamirciliği ile elektronik alanında başlayan ticari hayatımızı, babadan oğula aktarılan bilgi ve tecrübe ile çağın getirdiği yenilikleri takip ederek yenilikçi, öncü ve innovatif bakış açısıyla kendimizi geliştirerek sektördeki yerini sağlamlaştırmış bir firmayız.

2003 yılında şirketleşerek yoluna devam eden firmamız Türkiye’nin önde gelen markalarıyla iş ortaklığı yaparak tüketicilere yıllardan beri üstün kalitede hizmetler sunmaktadır.

Modern hayatı destekleyen yeni buluşların öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için ZEKi-S ELEKTRONİK TİC. LTD. ŞTİ. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran şirketimiz, çalıştığımız alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Toptan ve perakende olarak faaliyetlerde bulunduğumuz alanlarda ve üretimini yapmakta olduğumuz elektronik cihazlarımız tamamen kendi mühendislik çalışmalarımızın ürünleri olan şirketimiz, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaştırmakta ve en iyi şekilde değerlendirmektedir.

ZEKi-S ELEKTRONİK TİC. LTD. ŞTİ. Olarak standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığımız iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmekteyiz.